šicí nitě, vyšívací nitě, hladké příze, pletací příze, polyesterové hedvábí, polyamidové hedvábí, viskozové hedvábí, přírodní hedvábí, polyesterová střiž, polyamidová střiž, viskozová střiž, přírodní střiž, strojní pletení, ruční pletení, přitáčení, skaní, tvarování vzduchem, vzduchové tvarování, družení, družení materiálů, nitě, příze, hedvábí, střiž, polyester, polyamid, viskóza


POLYESTEROVÉ NITĚ SENDY

Vyrábí se z kvalitní polyesterové střiže. Její velkou předností je všestranné použití v konfekčním průmyslu. Speciální šicí preparace ji umožňuje používat na moderních vysocevýkonných šicích strojích. Její odolnost vůči oděru, vlhkosti a stálobarevnost splňují požadavky na trvanlivý a pevný šev v široké oblasti textilní výroby.


SENDY 120 Všestranně použitelná nit pro konfekční účely, ideální pro spodní prádlo, košile, pleteniny, plavky, bytový textil - ručníky, závěsy, záclony, ubrusy, ložní prádlo.
SENDY 80 Dobrá pevnost ji předurčuje k použití u namáhaných švů - sportovní oděvy, profesní oděvy, uniformy, kožené oděvy a džíny, prošívané přikrývky, knoflíkové dírky, elastické pletenity.
SENDY 50 Pro silné materiály - středně těžké a těžké oděvy, džínové zboží, batohy, tašky, matrace, čalouněný nábytek.
SENDY 30 Pro zvýrazněné švy u těžké pánské i dámské konfekce, kožená galanterie, kožené oděvy, čalouněný nábytek a technická konfekce.
SENDY 20,18,15 Oblast technické konfekce.

HEDVA NITĚ, s.r.o.
Zábřežská 52, 787 50 Šumperk
Czech Republic
Tel. +420 583 222 167
E-mail: hedva@hedva.net


Česky English
zpět